"راهنمای فعالسازی دکمه Edit در نسخه 5 نرم افزارهای ESET Smart Security و ESET NOD32 Antivirus "
1 - نرم افزار ESET Smart Security یا ESET NOD32 Antivirus را اجرا کنید.2 - در منوی سمت چپ بر روی Setup کلیک کنید و سپس گزینه Enter advanced setup یا Advanced setup را انتخاب نمایید.3 - در پنجره باز شده در سمت چپ گزینه HIPS را انتخاب کنید و سپس با برداشتن تیک گزینه Enable Self-defense آنرا غیر فعال سازید.4 - سیستم را رستارت کنید و با فشردن کلید F8 وارد حالت Safe Mode شوید.
5 - وارد Registry Editor شوید. (در ویندوز Vista و 7 وارد استارت شوید و در فیلد Search program and files bar عبارت regedit را تایپ کنید و کلید Enter را فشار دهید همچنین در ویندوز XP وارد استارت شوید و run را اجرا کنید و سپس در فیلد آن عبارت regedit را تایپ کنید و OK را انتخاب نمایید)
6 - وارد مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info شوید و در منوی سمت راست روی PackageFeatures دابل کلیک کنید.
7 - در پنجره ظاهر شده در فیلد Value data به جای عدد شماره 3، عدد شماره 1 را وارد کنید و بر روی OK کلیک نمایید.8 - سیستم را رستارت کنید و مراحل 1 تا 3 را مجددآ تکرار نمایید تا مطمئن شوید که بعد از تغییرات ایجاد شده Self-defense فعال نشده باشد.
9 - نرم افزار ESET Smart Security یا ESET NOD32 Antivirus را اجرا نمایید.10 - در منوی سمت چپ بر روی Setup کلیک کنید و سپس گزینه Enter advanced setup یا Advanced setup را انتخاب نمایید.11 - در پنجره باز شده در سمت چپ بر روی Update کلیک کنید همانطور که می بینید دکمه Edit فعال شده است.
.:: ساحل علم ::.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic